MOKYMO PROGRAMA

Makiažo ir grimo stovykla

8 paskaitos, 4 fotosesijos / 1 k. per metus Epon studijoje

Programa

8 paskaitos
1200
Pažengusiųjų lygis

Baigus šią programą suteikiamas bendras EPON backstage ir GRIMO AKADEMIJOS diplomas.

Stovykla, kurioje viskas įskaičiuota: kosmetika, plaukų formavimo priemonės, prietaisai, kūrybinės medžiagos bei modelis.

Kursų tema – šiuolaikinių mados tendencijų naudojimas, kuriant naujus įvaizdžius.

Kūrybinis makiažas – tai mados podiumai, populiariųjų žurnalų viršeliai, televizija, fotosesijos, renginiai ir visa, kas yra populiaru.

STOVYKLOS PROGRAMA:

1 paskaita: 1910-1920 New Look

Dėstytojai: Lukas Juodis, Anželika Wojc, Elena Permogorskaya.

2 paskaita: atsiskaitymas, kurio metu iš turimos drabužių, kosmetikos, bižuterijos ir papuošalų bazės kuriamas įvaizdis. Fotosesija.

3 paskaita: Renesanso/Baroko/Rokoko New look

Dėstytojai: Lukas Juodis, Beatričė Daneliunaitė, Anželika Wojc.

4 paskaita: atsiskaitymas, kurio metu iš turimos drabužių, kosmetikos, bižuterijos ir papuošalų bazės kuriamas įvaizdis. Fotosesija.

5 paskaita: New Dior look

Dėstytojai: Lukas Juodis, Elena Permogorskaya.

6 paskaita: atsiskaitymas, kurio metu iš turimos drabužių, kosmetikos, bižuterijos ir papuošalų bazės kuriamas įvaizdis. Fotosesija.

7 paskaita: Editorial 80s look

Dėstytojai: Lukas Juodis, Elena Permogorskaya, Anželika  Wojc.

8 paskaita: atsiskaitymas, kurio metu iš turimos drabužių, kosmetikos, bižuterijos ir papuošalų bazės kuriamas įvaizdis. Fotosesija.

ArtiMIAUSI MOKYMAI

PROGRAMOS TIKSLAS

Kvalifikacijos kėlimo makiažo ir grimo stovykla yra skirta tiems, kurie jau ragavo vizažo amato, tačiau norėtų pagilinti savo žinias tiek teoriškai, tiek praktiškai bei papildyti savo portfolio naujomis kūrybinio įvaizdžio nuotraukomis.

GALIMYBĖ ATLIKTI PRAKTIKĄ LRT TELEVIZIJOJE

Vienintelė GRIMO AKADEMIJA gali pasiūlyti savo studentams atlikti praktiką svarbiausiuose LRT televizijos projektuose, kino filmavimo aikštelėse, profesionaliose fotosesijose bei įvairiuose meno projektuose.

PROFESIONALŪS DĖSTYTOJAI

Aukščiausio lygio šalies profesionalų komanda. GRIMO AKADEMIJOS dėstytojai – geriausi savo srities specialistai šalyje, mokymų programas rengiantys besiremdami pasauline praktika.

NUOLAT ATNAUJINAMOS MOKYMŲ PROGRAMOS

Visos mūsų akademijos mokymo programos yra nuolat atnaujinamos, atsižvelgiant į naujausias tendencijas, žinias bei naujoves. 

MOKYMŲ DĖSTYTOJAI

image0

Tomas Kauneckas

Dėstytojas
5 (1)

Neringa Nekrošė

Dėstytoja
Untitled-1

Viktorija Obora

Dėstytoja
Untitled-2

Beatričė Danieliūtė

Dėstytoja

AKIMIRKOS IŠ MOKYMŲ

Play Video

TURI KLAUSIMŲ?

Turite klausimų ar nežinote kuriuos mokymus pasirinkti? Susisiekite su mumis arba užsiregistruokite mokymams ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.