ART DECO LOOK XXI AMŽIAUS

Grimo dailininko programos baigiamieji studentų darbai ART DECO tema. Profesionalus grimas, kur akį traukia šiam laikmečiui būdingos ryškios spalvos, kartais net per daug rėžiantys kontrastai, prabanga. Žėri auksas, sidabras bei bronza, natūralūs akmenys bei perlai. Pastebimi ir lapų, šakų bei plunksnų motyvai. Formos lakoniškos, o kampai aštrūs. Išryškinamas griežtas taisyklingumas, parabolinės linijos. Grimas ART DECO LOOK – tai pakilus šventinis įvaizdis, grakštumas, daug aksesuarų ir skirtingų tekstūrų.

LAUKINĖ MADA

Išeinanti iš rėmų, be taisyklių ir suvaržymų – laisva. Beribė, išsišokanti, kai galima – viskas. Tokie ir baigiamieji Grimo dailininko specialybės studentų darbai ir jų interpretacijos LAUKINĖS MADOS tema.

GROŽIS PER AMŽIUS

Koks įvaizdis būtų liaupsinamas metai iš metų? Kokį įvaizdį reikėtų sukurti, kad jo vertinimas ir grožis neblėstų per amžius? Tąkart studentus kvietėme atskleisti savo idėjas būtent tokia tema ir dalijamės originaliais bei išties skirtingas vizijas bei matymo kampus atspindinčiais jų baigiamųjų darbų rezultatais.

GENERATION NEXT

Pasaulyje pagreitį įgaunanti unisex mada, mažėjantys skirtumai tarp lyčių, auganti tolerancija. Įsivaizduojant ateities žmogų, norisi tikėti, kad jis bus dar laisvesnis, dar stipriau sieks individualumo, išskirtinumo bei savojo identiteto. Futurizmas,  robotizacija – kita galima ateities perspektyva. O gal dar labiau stiprėjantis atitolimas, pandemijų pasekmės, suvaržymai ir pasislėpimas po kaukėmis visomis prasmėmis? Labai įdomūs ir originalūs mūsų studentų baigiamieji darbai GENERATION NEXT tema.

GAMTOS STEBUKLAS

Grimo dailininko programos baigiamieji studentų darbai tema GAMTOS STEBUKLAS. Galime matyti, kaip šią temą vizualizuoja mūsų studentai, kokias naudoja spalvas, tekstūras, asociacijas į gamtą bei jos gyvybę.

RENESANSO ATGIMIMAS

Renesansas – aukso epocha, kai tobulumo siekiančios moterys taliją ryškino korsetų pagalba, puošėsi prabangiais audiniais bei perlų vėriniais. Renesanso epochoje taip pat būdingas dėmesys žmogui ir žemiškoms realijoms, meilė gyvenimui, tikėjimas žmogaus galia bei protu. Visa tai ir dar daugiau atspindi grimas mūsų studentų baigiamuosiuose darbuose.

KARALIŠKAS GROŽIS

Grimo dailininko programos baigiamieji studentų darbai tema KARALIŠKAS GROŽIS. Labai charizmatiški, skirtingi darbai, įkvėpti tiek realių praeityje karaliavusių šeimų atstovų, tiek pasakų personažų ar net mitinių būtybių. Svarbi įvaizdžio detalė – karūna.