APIE MUS

Atrask aukščiausios kokybės vizažo bei grimo kursus Vilniuje ir Kaune!

Vizažo ir grimo kursai mūsų akademijoje yra orientuoti į naujausias technologijas ir maksimalią kokybę - tai puikiai atspindi baigusių studentų sėkmės istorijos bei atsiliepimai. Daugelį mūsų Akademijos absolventų darbų dažnai matome žinomų žurnalų viršeliuose bei antraštėse ne tik Lietuvos, bet ir užsienio mastu.

Kompetencijos garantija. Grimo akademijoje labai daug dėmesio skiriama praktikai, kuri yra būtina profesionaliam vizažistui ar grimo dailininkui paruošti. Mokydamiesi GRIMO AKADEMIJOJE, Jūs įgysite ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, turėsite galimybę dalyvauti kūrybiniame procese, kas yra itin svarbu būsimam šios srities profesionalui.

  Vizažistė (-as), grimeris (-ė), baigę vizažo kursus, geba:

Direktorė

Elena Permogorskaya

Pasirinkdami mokytis GRIMO AKADEMIJOJE, Jūs įgysite itin platų teorinių žinių bagažą bei labai vertingų praktinių įgūdžių, atliekant profesionalų makiažą, sušukavimą bei grimą.

Mums labai svarbu suteikti studentui  galimybę dalyvauti kūrybiniame procese ir atskleisti save kaip asmenybę, įgyvendinti savo sumanymus, prisiliečiant prie kūrimo proceso – žinoma, laikantis tam tikrų būtinų taisyklių, bet su galimybe improvizuoti.

Ruošiame profesionalius grožio srities meistrus, ugdome naujus talentus ir skatiname kūrybinę laisvę, tad kviečiame prisijungti ir Jus.