Untitled-1

Viktorija Obora

Dėstytoja

Paprastos proginės šukuosenos

Viktorija vaikystę praleido kirpykloje, nes mama buvo profesionali kirpėja, tad meilę estetikai, grožiui jautė nuo pat mažens. Visada buvo žinių poreikis, tačiau ilgą laiką neturėjo galimybių mokytis profesionaliai. Suaugusi, visuomet žinojo, kad jeigu mokysis grimo technikų, tai tik GRIMO AKADEMIJOJE. Ten, kur moko iš pagrindų, esminių grimo, vizažo bei šukuosenų niuansų.

Norui buvo lemta išsipildyti, tad po kurio laiko Viktorija baigė mokslus Akademijoje, atliko itin daug praktikų filmavimo aišktelėse, reklamose, TV laidose ir projektuose, muzikiniuose klipuose. Jautė nuolatinį poreikį tobulinti savo įgūdžius, todėl tęsė studijas privačiai pas geriausius savo srities specialistus, mokėsi plaukų kirpimo bei šukuosenų meistrystės.

Jeigu paklaustumėte, kokias dažniausiai klaidas daro jaunieji specialistai, Viktorija mini neprofesionalią kosmetiką bei netinkamus darbo įrankius. Ji skatina išsirinkti geriau kelias kokybiškas priemones ir produktus negu turėti begalę bet kokių. Dėstytoja visuomet siekia geresnių rezultatų, nori kaskart pranokti save, todėl daug dėmesio skiria saviugdai.

Jeigu galėtų, Viktorija persikeltų į Meksiką ar Ispaniją – į šalis, kuriose gausu spalvų, ryškių bruožų. Ko gero, šios šalys atspindi temperamentingą, ugningą dėstytojos prigimtį. Norėtų grįžti laiku atgal ir sušukuoti bei pagrimuoti vieną garsiausių moterų pasaulyje – Fridą Kahlo.

Iš studentų ji labai tikisi kantrybės. Viliasi, jog jie nepraras ūpo nuolat praktikuotis. Labai svarbu ne tik daryti kokius nors veiksmus, bet ir suvokti, kodėl tai turi būti daroma.

PORTFOLIO