Grafika vestuviniame makiaže

praktinis seminaras

Liepos 10 - 11 d. Vilniuje
Liepos 15 - 16 d. Kaune

Jau kuris laikas tarp madingiausių makiažo tendencijų vyrauja grafikos elementai ir nuotakos dažnai pageidauja drąsesnių makiažų. Jie tarsi įsilieja į akies linkį, išryškina išorinius akių kampus ir sukuria dramatišką įspūdį. Šventiniu laikotarpiu tinka ir paslaptingas įvaizdis, kurį galima sukurti suteikiant išraiškingumo žvilgsniui. Vienas iš svarbiausių makiažo akcentų tampa ryškūs akių kontūrų pravedimai. Jie gali būti ilgi, netgi išeinantys už akių linijos ribų ir stori, dengiantys beveik visą judamąjį voką. Šis praktinis seminaras yra puiki galimybė ,,prisijaukinti” grafiką makiaže. Taip pat bus skiriamas didelis dėmesys darbo įrankiams – šepetėliams. Aptarsime jų naudojimo galimybes ir pasirinkimus. 

Pagrindinės seminaro temos:

  • darbas su kreminės tekstūros priemonėmis;
  • šešėlių sklaidymas formuojant akį, linijų dinamika ir pravedimų konstravimas nepriklausant nuo voko užkritimo;
  • akies koregavimas pravedimu;
  • akies formavimas – ,,fox eyes” stiliumi su priklijuojamom skirtingų dydžių blakstienom;
  • natūralios makiažo spalvos kuriant šiuolaikinį įvaizdį.

Seminarą ves lektorė iš Ukrainos – Karina Vakula. Vizažiste ji dirba nuo 2016 metų. Sukaupusi didelį žinių bagažą, 2020 metais sukūrė savo autorinį online kursą pradedančiosioms vizažistėms. Taip pat Karina aktyviai įsilieja į socialines veiklas, teisėjauja tarptautiniuose makiažo konkursuose. Nuo praeitų metų prisijungė prie Grimo akademijos dėstytojų komandos. Seminaras vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių. Po seminaro bus suteikti Grimo Akademijos ir Make Up For Ever diplomai.

Dalyvaujantiems abi dienas bus galima įsigyti šepetėlius su 20 proc. nuolaida ir gauti 20 Eur kuponą jų įsigyjimui.

 

PROGRAMA

Abiejų dienų pradžia – 10:00, pabaiga apie 15:00, 16:00 valandą.

Pirma seminaro diena –  teorija ir demonstracija (kaina – 90 Eur)

Antra seminaro diena – praktika. Abiejų dienų kaina – 150 Eur. Praktikos dienai reikia turėti darbo įrankius ir vieną arba du modelius. Makiažo priemonėmis aprūpiname.