mano istorija

SEVERIJA BRUZŽAIT

„Pradžioje susidomėjau filmams kuriamais monstrais, o ir šiaip patiktavo dažytis vien dėl to, kad man tai būdavo lyg meditacija. Taip pat esu baigusi menų gimnaziją su tapytojos specialybe, todėl buvo labai įdomu pažvelgti į žmogaus kūną  – į kaip drobę“, – mūsų pokalbį pradeda Severija.

„Ieškojau ir domėjausi, kas gali pasiūlyti geriausią mokslų kokybę vizažo ir grimo sričių ir būtent taip atradau Grimo akademiją“, – papildo Severija.

Ji baigė grimo dailininko programą, į kurią įėjo daugybė sričių (Beauty, fashion, fashion show, photo, video, television, artistic, cinema, theater, face painting, bodypainting, special effects ir t.t.). Mokslai truko intensyvius pusę metų.

Paklausta, kas mokymosi metu patiko labiausiai, Severija pamini galimybę drąsiai kurti, taip pat išbandyti daug skirtingų sričių, kas leidžia suvokti save geriau ir išsiaškinti, kas labiausiai traukia ir sekasi.

Pasak Grimo akademijos absolventės, išskirti vieną labiausiai patikusį dėstytoją užduotis neįmanoma, nes visi jie skirtingai praturtino jos žinių bagažą, už ką ji yra labai dėkinga.

Severija prisimena, kad buvo labai įdomu iš arti pamatyti televizijos užkulisius, madų šou, koncertus ir kitus įvairius projektus, kuriuose atliko praktiką, susipažino su žmonėmis, su kuriais dirba iki šiol. 

„Šiuo metu studijuoju vizualų teatrą ir daugiausia palaikau „underground’o” kultūrą – grimuoju metalo koncertuose ir festivaliuose, grupių video klipuose, fotosesijose, darau bodypainting‘us ir gatvės skulptūras bei įvairius performansus. Taip pat padedu kurti fotografams“, – pasidalina Severija, paklausta, ką veikia šiandien.

„Man grimas yra meno išraiška, savirealizacija. Nemėgstu žiūrėti į tai, kaip į amatą, todėl neieškau konkursų ar prizų. Kitaip sakant, mano kūryba nėra apie pripažinimą ir pinigus, nors kartais ir apsiimu komercinius užsakymus. Daugiausia stengiuosi maksimaliai mėgautis tuo, ką darau ir tai man teikia labai daug džiaugsmo ir pasitenkinimo“, – užtikrintai sako Severija.

„Galvoje knibžda įvairiausių idėjų ir projektų, pavyzdžiui.atlikti kūno tapybą ant žirgo, tačiau dabartinės studijos gerokai mane pristabdo dėl jų realizavimo tiek energijos, tiek laiko atžvilgiu. Regiu save kaip „performerę”, o laikas parodys“, – paatvirauja paklausta, kaip save įsivaizduoja ateityje.

„Turiu didelį norą padėkoti Grimo Akademijai ir jos dėstytojams už suteiktus puikius pagrindus ir gražų startą mano kūrybinėje kelionėje“, – padėka savo pasakojimą užbaigia Severija.