mano istorija

NERINGA STANAITYTĖ

Manau mane į šią sritį atvedė tai, jog mano tėtis yra fotografas, o mama – kirpėja. Vaikystėje mačiau daug šių darbų užkulisių ir man visada patikdavo po mokyklos leisti laiką su jais darbe. Mane žavėjo, kad savo gebėjimus sujungęs su kūrybiškumu, gali sukurti tikrai nuostabius rezultatus. Pamenu, kaip paauglystėje kviesdavausi visas drauges ir joms darydavau makiažus, o po to surengdavome fotosesiją. Visa tai visada mane lydėjo.

 

Mokslams pasirinkau Grimo akademiją, nes tai vienintelė mokymo įstaiga, kuri skiria pakankamai laiko paruošti grimo dailininkus. Ten dėsto stipriausi dėstytojai, o taip pat niekur neradau net kažko panašaus, ką suteikia Grimo akademija. Čia studijuoti svajojau nuo 2012 m., o pradėjau tik 2019 m. Per tą laiką tik dar stipriau įsitikinau, kad tai yra vieta, kurioje noriu mokytis.

 

Labiausiai man patiko, kad čia į mokslus yra žiūrima rimtai. Gavau labai stiprius tiek teorinius, tiek praktinius pagrindus. Taip pat labai džiugino tai, kad dėstytojai pasitiki studentais, nuo pat pirmųjų dienų leidžia praktikuotis svarbiuose renginiuose, moko darbo etikos. Iš tiesų man patiko viskas, sėmiau pilnais delnais žinias ir dėkojau, kad Lietuvoje turime tokią mokymo įstaigą.

 

Labai smagu prisiminti, kaip dirbome ir mokėmės Eurovizijos atrankose, Žvaigždžių duetuose, filmavimo aikštelėse, Mamontovo koncerto užkulisiuose ir pan. projektuose. Labiausiai man įsiminė palaikymas ir vienybė darbo ir studijų aplinkoje, tiek iš dėstytojų, tiek iš kolegių. Tad, jei yra norinčių ir svajojančių apie vizažą bei grimą, drąsiai rekomenduoju rinktis Grimo akademiją, tikiu – nenusivilsite.