5 (1)

Neringa Nekrošė

Dėstytoja

Antakių dažymas

Baigusi komunikacijos mokslus universitete, Neringa įstojo mokytis į seniai išsvajotus mokslus GRIMO AKADEMIJOJE. Ir nors nuolat tobulinasi ir vyksta į užsienį mokytis pas geriausius dėstytojus, dalyvauja įvairiuose profesiniuose seminaruose, didžiausią įtaką padarė bei pamatus patiesė GRIMO AKADEMIJA. Ir kaip pati Neringa sako, dirbant su antakiais reikia ne tik mokėti matematiškai apskaičiuoti atstumus ir proporcijas, bet taip pat kūrybiškai priimti sprendimus kiekvienam žmogui individualiai. Antakiams taip pat reikia įkvėpimo!

Dėstytojai darbas su antakiais ir makiažu yra tarsi meditacijos forma. Norintiems išmokti Neringa primena, kad labai svarbu yra išlaikyti žmogaus individualias proporcijas, mažiau yra visuomet geriau nei daugiau. Labai svarbu nenuleisti antakių galiuko ir savęs nenuliūdinti. Turi būti maksimaliai kruopštus darbas, leidžiant sau „pajausti“. O tai pavyksta tik žinant teorinius niuansus ir atliekant praktiką.

Dar daugiau paslapčių ir technikos Neringa išmokys studijų metu. Labai tikisi, kad kartu su GRIMO AKADEMIJA kels standartus Lietuvoje. Labai svarbu nepamiršti apie higieną, nes kartais atrodo, kas savaime suprantama, ne visiems yra aišku. Kuo skiriasi įrankių dezinfekavimas nuo sterilizavimo, pavyzdžiui? Dėstytoja labai laukia mokslų pradžios – nori papasakoti daug subtilybių, ir tikisi, kad kiekvieno studento kruopštumas ilgainiui išaugs į tobulumą.

PORTFOLIO