mano istorija

Monika bulovaitė

“Ne paslaptis, jog tikriausiai kiekviena mergaitė nors kartą slapta pasiima mamos kosmetinę ir pradeda dažytis pasislėpusi kamputyje. Ne išimtis buvau ir aš. Jau nuo pat vaikystės mane viliojo makiažo priemonės ir užtaikiusi proga mielai pabandydavau pasidažyti lūpas ar akis. Augant pradėjau ieškoti informacijos, video apie makiažus, bandydavau atkartoti tai, ką demonstruodavo meistrai, o ir pro kosmetikos skyrius parduotuvėse praeiti darėsi vis sunkiau. Laikui bėgant tvirtai apsisprendžiau, jog noriu mokytis vizažo, ir atskleisti visas tas paslaptis pati“, – mūsų pokalbį svajingai pradeda Monika.

Paklausta, kodėl mokslams pasirinko būtent Grimo akademiją, Monika prisimena, kad apie Grimo akademiją sužinojo iš draugės, kuri jau ten mokėsi. Tėvų paraginta pirmiausia nuvykti į Vilnių ir viską gyvai apsižiūrėti, jau sekančią dieną buvo susitarusi dėl susitikimo Grimo akademijoje. “Kaip šiandien pamenu tą jausmą, kai atvykau – pasijaučiau kaip namuose. Atmosfera buvo labai jauki, dėstytoja Eglė labai maloni ir draugiška – atsakė į visus man rūpimus klausimus, aprodė akademiją ir detaliai nupasakojo, kuo skiriasi mokymo programos, kad man būtų lengviau apsispręsti, kurią rinktis”, – prisimena Monika.

Monika pasirinko Grimo dailininko programą, kadangi svajojo išmokti ne tik vizažo, bet ir grimo paslapčių, o ypatingai – specialiųjų efektų.

“ Negaliu išskirti vieno labiausiai patikusio dalyko. Nuoširdžiai, man patiko viskas – teorinė dalis, nes būdavo begalo įdomu klausytis visų dėstytojų, pamatyti skirtingus dėstytojų braižus, praktinė dalis – nes turėjome galimybę išbandyti tūkstančius makiažo priemonių ir tobulėti su dėstytojų pagalba. Norėčiau išskirti ir tai, jog turėjome nerealią galimybę praktikuotis LRT televizijoje. Paragavome tikrojo darbo užkulisiuose, turėjome progą susipažinti su daug nuostabių žmonių”, – pasidžiaugia.

“Jeigu reikėtų išskirti vieną dėstytoją – išskirčiau Eleną. Per specialiųjų efektų paskaitas stebėdavau kiekvieną jos judesį ir gaudydavau kiekvieną žodį, nes šios paskaitos buvo mano laukiamiausios”, – su šypsena prisimena Monika.

Pasak Monikos, ypatingas dėmesys Grimo akademijoje yra skiriamas praktikai, kad studentai kuo greičiau išlavintų ranką ir įgautų taip reikalingos praktikos darbui su vizažu. “Manau, tai ir yra raktas į sėkmę, nes tik teorijos neužtenka tam, kad meistras būtų puikus savo srities specialistas”, – teigia Grožio akademijos absolventė.

“Smagu, kad Grimo akademijos dėstytojų rekomendacijų dėka, mane pastebėjo “Pocket Films”, kurie pasiūlė man padirbėti ir pagrimuoti aktorius “Ežio“ reklaminiam klipui. Tai taip pat buvo puiki ir įdomi patirtis“, – pasidžiaugia Monika.

Ji šiuo metu ir toliau sėkmingai dirba su makiažais bei grimu. Nuolat tobulinasi įvairiuose Lietuvos bei užsienio meistrų seminaruose bei vebinaruose. “O prabėgus jau šešeriems metams, meilė vizažui nei kiek nesumažėjo, bet atvirkščiai – kiekvieną dieną, su kiekviena kliente, meilė savo darbui vis stiprėja. Kasdieną dieną džiaugiuosi, jog galiu užsiimti savo mylima veikla”, – teigia Monika ir plačiai nusišypso.

Pabaigai Monika sako, kad visada drąsiai rekomenduoja Grimo akademiją visiems, kas domisi vizažo srities moklais, nes tai – nuostabi vieta, kurioje rasite puikius šios srities profesionalus, tad belieka tik pasinerti į mokslus ir darbus!