GRIMO AKADEMIJA

,,Man editorial” praktinis seminaras / vyriško įvaizdžio kūrimas mados žurnalo fotosesijai

2024 m. sausis

Šis praktinis seminaras skirtas ne tik vizažistams, stilistams, kirpėjams, bet ir visiems besidomintiems mada, norintiems sužinoti daugiau apie 70 – ųjų – 95 – ųjų laikotarpį, pasisemti įkvėpimo. Taip pat, tai galimybė papildyti savo darbų portfolio drąsiomis ir intriguojančiomis editorial nuotraukomis, įkvėptomis laikotarpiu tarp 70 – ųjų ir 95 – ųjų. Suteikiame išskirtinę galimybę išmokti kurti be taisyklių ar rėmų, sužinoti pasiruošimo eigą nuo idėjos iki fotosesijos, suprasti, kaip kuriama istorija, personažas ir fotografija, kurią matome žurnaluose. Dėstytojas Lukas pabrėžia, kad bet ką darant, privalu turėti idėją. Labai dažnai tenka pildyti užsakovų norus, ir be savo koncepto, individualumo, galima paskęsti minioje. Būtina išmokti tinkamai ir pagarbiai ištransliuoti savo mintis, kūrybines idėjas, pritaikant tai prie klientų poreikių. Ir pats drabužis vėliau pasakoja istoriją apie žmogų, sukonstruoja įspūdį – tai tikri burtai! O šiuos burtus pažinti padės stipri ir profesionali komanda:

Elena Permagorskaya – Grimo akademijos vadovė ir dėstytoja, grimo dailininkė, turinti 12 metų patirtį filmavimo aikštelėse, įvaizdžių kūrybinėms fotosesijoms kūrime, specialiųjų efektų dailininkė.

Lukas Juodis – baigęs Dailės akademiją – kostiumų dizainą, kostiumo istorijos dėstytojas, fotosesijų stilistas, įvaizdžio fotosesijoms, žurnalams, TV projektams ir filmams kūrėjas. Pradėjo savo stilisto darbą kartu su viena iš garsiausių stilisčių žurnaluose, vėliau tęsė kūrybinį darbą filmuose (pvz.: ,,Sangailės vasara“, ,,Advokatas“ ir kt.), teatruose, mados fotosesijose.

Anželika Wojc – viena iš geriausių ir žinomiausių šukuosenų meistrių Lietuvoje, dėstytoja. Nuolat dirba su privačiomis klientėmis, nuotakomis, sukasi reklamų, fotosesijų ir televizijos aikštelėse. Jai teko prisiliesti prie garsiausių Lietuvos moterų plaukų ir nieko nėra neįmanomo.

Alina Vaitkevičiūtė – makiažo meistrė, dėstytoja, kurianti ir dirbanti mados fotosesijose su geriausiais fotografais, dizaineriais, kuriant įvaizdžius bendradarbiaujant su įvairiais prekių ženklais Lietuvoje ir už jos ribų.

Taip pat prie komados prisijungia ir mados fotografė Evelina Deveikaitė, dirbusi su Elle, Lofficiel, Think2, SSTKMS su garsiausiais Lietuvos dizaineriais.

PROGRAMA

1 diena:

Dėstytojų paskaitos – teorija ir įvadas. Po to vyks modelių ir temų išsitraukimas, aptarimas su dėstytojais ir moodboardų (,,idėjos žėmėlapių“) ruošimas.

2 diena:

Individualių konsultacijų diena. Pirmiausia idėjų išgryninimas ir drabužio parinkimas su Luku ir Evelina, po to – konsultacija su Alina, Elena ir Anželika dėl idėjų įgyvendinimo.

3 diena:
Modelio paruošimas ir fotosesija vienoje iš populiariausių fotostudijų – Spring Studio.

 

Praktinėje dalyje itin maža grupė – tik iki 7 dalyvių, tad daug dėmesio kiekvienam. Seminaro dalyviams suteikiamas profesionalus modelis ir visos darbo priemonės. Ne vizažistams, jų pasirinktas makiažo idėjas įgyvendins makiažo meistrai. Drabužius bus galima rinktis iš atrinktų Lietuvos dizainerių rūbų. Geriausi darbai bus viešinami socialiniuose tinkluose ir spaudoje.

Praktinio seminaro kaina – 750 Eur. Galima mokėti dalimis.

Tiems, kurie nori tiesiog praturtinti savo žinias – siūlome pasirinkti teorijos dieną ir išklausyti įdomią, įtraukiančią paskaitą. Pasinaudok galimybe susipažinti su mada ir sužinoti apie užkulisius.

Teorinės dienos kaina – 300 Eur.

Ateik ir išdrįsk sukurti madą – gražiai negražią.