MOKYMO PROGRAMA

KVALIFIKACIJOS KĖLIMO VIZAŽO KURSAI

Programa

8 PAskaitos
800
Pažengusiųjų lygis

Baigus šią programą suteikiamas GRIMO AKADEMIJOS diplomas.

KURSO PROGRAMĄ SUDARO ŠIOS TEMOS:

  • I savaitė, 2 paskaitos: iš TOP’ų nesitraukiančios makiažo technikos: smokey, draping. Populiariausias visų laikų vakarinis makiažas. Pirma paskaita – teorija ir demo su dėstytoja Elena Permogorskaya. Antra paskaita – praktika.

  • II savaitė: naujai atgimęs klasikinis DIOR stilius. Subtilus pravedimas ir raudonos lūpos, švytintis veido dengimas su strobing technika, gražiausias brandžios moters šventinis įvaizdis. Pirma paskaita – teorija ir demo. Antra paskaita – praktika.
  • III savaitė: nauja tendencija – CAT EYE dūminis pravedimas, grafika makiaže. Pirma paskaita – teorija ir demo su dėstytoja Simona Broks. Antra paskaita – praktika. 
  • IV savaitė: INSTAGRAM socialiniame tinkle savo populiarumo viršūnę pasiekęs – cut crease makiažo įvaizdis. Kaip teisingai atlikti techniką ir kokias priemones naudoti, norint išgauti geriausią rezultatą. Pirma paskaita – teorija ir demo. Antra paskaita – praktika.

ArtiMIAUSI MOKYMAI

PROGRAMOS TIKSLAS

Kvalifikacijos kėlimo vizažo kursai yra skirti tiems, kurie jau ragavo vizažo amato, tačiau norėtų patobulinti savo įgūdžius makiažo atlikimo tehnikomis, tiek teorinėmis, tiek praktikinėmis žiniomis. Vizažo kursai paremti tema – šiuolaikinių mados tendencijų naudojimas, kuriant saloninius ir klientinius dieninius bei proginius makiažus. Naudojama profesionali MAKE UP FOREVER kosmetika. 

GALIMYBĖ ATLIKTI PRAKTIKĄ LRT TELEVIZIJOJE

Vienintelė GRIMO AKADEMIJA gali pasiūlyti savo studentams atlikti praktiką svarbiausiuose LRT televizijos projektuose, kino filmavimo aikštelėse, profesionaliose fotosesijose bei įvairiuose meno projektuose.

PROFESIONALŪS DĖSTYTOJAI

Aukščiausio lygio šalies profesionalų komanda. GRIMO AKADEMIJOS dėstytojai – geriausi savo srities specialistai šalyje, mokymų programas rengiantys besiremdami pasauline praktika.

NUOLAT ATNAUJINAMOS MOKYMŲ PROGRAMOS

Visos mūsų akademijos mokymo programos yra nuolat atnaujinamos, atsižvelgiant į naujausias tendencijas, žinias bei naujoves.  

AKIMIRKOS IŠ MOKYMŲ

Play Video

TURITE KLAUSIMŲ?

Turite klausimų, nesate tikri, kuriuos mokymus pasirinkti? Susisiekite su mumis ir mes suteiksime visą išsamią informaciją.