mano istorija

Jelena Liaudinienė

             Baigiau Grimo akademiją (tuo metu buvusią SLA), šios mokymo įstaigos programa buvo plačiausia ir išsamiausia. Pasirinkau pačią ilgiausią ir sunkiausią programą, kuri truko net 9 mėnesius – taip tapau vizažo bei grimo sričių specialiste.

             Man įdomiausia buvo kūrybiškumo dalis. Pamenu, kai po nuolatinio, kokių 4-5 mėnesių kasdienio darbo ir intensyvių mokslų, buvo atėjęs toks visiskas kūrybiškumo išsekimas… Nebežinojau, ką dar galėčiau sukurti… Atrodė, kad jau tiek daug visko atlikau (skirtingos technikos, skirtingi žmonės, skirtingi renginiai, filmavimai, projektai), kad tiesiog nebėra įdomių minčių galvoje… Ech, kad man vėl nors truputį ano laiko! Mielu noru grįžčiau.

             Mes turėjome tikrai daug teorinių paskaitų, tačiau geriausias mokytojas yra praktika. Buvau pirmunė norinčiųjų praktikos sąrašuose, tad visus 9 mėnesius namo grįždavau tik pernakvoti. Pamenu vieną keisčiausių praktikų, kai filmavome trumpametražį filmą ir kelias dienas filmavimai vyko Rusų Dramos teatro požemiuose. Buvo žiema, lauke -20 laipsnių Celsijaus, makiažo priemonės užšąla rankose, o dar su milijonu daiktų turime leistis vamzdynais į visiškai apleistus rūsius. Tas požemis turėjo būti užlietas vandeniu, nes pagal filmo siužetą mažas berniukas tragiškai žūva per potvynį.Tai kaip tyčia, visas vanduo užšąla… Tai pirmiausia draugiškai su komanda kastuvais skaldėme ledą, o po to jį tirpinome… Tik po viso to keliaudavome prie savo vizažo darbų. Bet įspūdį paliko ir daug kitų nuostabių praktikų, pavyzdžiui, darbas lietuviškuose serialuose su visiems puikiai žinomais aktoriais, įvairūs tarptautiniai projektai, darbas su mados kūrėjais bei dizaineriais – labai smagu prisiminti.

             Taip pat būtina paminėti ir atskirai pagirti Grimo akademijos dėstytojų komandą. Mano atsiminimai patys geriausi, nes buvome apsukti geriausių savo srities profesionalų. Labiausiai patikdavo tie dėstytojai, kurie buvo sukaupę išties daug patirties ir labai noriai ja dalindavosi su studentais. Tu užduodi klausimą, o gauni ne tik išsamų atsakymą į jį, bet ir daug papildomos informacijos.

            Šiuo metu aš jau pati papildžiau dėstytojų gretas ir dėstau grimą bei vizažą, taip pat konsultuoju bei užsiimu koučingu. Esu Tarptautinė Mary Kay kompanijos trenerė, VDK dėstytoja, Academija Dominorum narė, turiu pedagoginį išsilavinimą, per paskutinį penkmetį įgijau dar 3 specialybes – turiu socialinės psichologijos bei personalinės psichologijos diplomus, taip pat esu akredituota tarptautinė ICTA koučerė  ir Master Eneagramos trenerė. O dar aš turiu startuolį – Petsy. Daug kas stebisi, kaip aš spėju apjungti tiek sričių, tačiau kai visos veiklos yra labai mylimos ir teikia malonumą – nėra sudėtinga.

             Mano kredo – viskas tavo rankose. Tad linkiu ir Jums siekti savo svajonių!