jelena

JELENA LIAUDINIENĖ

Dėstytoja

Grimo dailininkė

Jelena prisimena, jog nuo pat mažens domėjosi grožio pasauliu, akimis fotografuodavo žurnalo viršelius, stebėdavo, kokios yra naudojamos spalvos ir nusipiešusi ant lapo veidą, nuspalvindavo jį su slapta pasiskolinta mamos kosmetika, vėliau perkeldama visa tai sau ant veido.
Pamena, kad lankydama dramos būrelį, norėdama išpildyti tą vidinį pašaukimą, visuomet pasirinkdavo rolę, kuri reikalautų įsikūnijimo, grimo. Jelena dirbo kosmetikos parduotuvėje, kurioje buvo daug dėmesio skiriama tendencijoms, apmokymams, įsigilinimui į morfologiją, apie šešerius metus dirbo su Sensai prekės ženklu – buvo jų atstovė spaudai, organizuodavo apmokymus. 

Turi daug patirties spektalių užkulisiuose, filmavimo aikštelėse, reklamų filmavime, fotosesijose. Dalyvavo įvairiuose konkursuose, vienas įsimintiniausių – Japonijoje vykęs konkursas, į kurį pateko vos 6 specialistės iš viso pasaulio ir buvo vertinami įvairus aspektai – bendravimas su klientu, technika, teorinės ir praktinės žinios, veido priežiūros ypatumai ir… laimėjo antrąją vietą! Japonija padarė didelę įtaką Jelenai, ypatingai išmokė svetingumo požiūrio. Jelena yra ne tik vizažo ir grimo dailininkė, bet ir diplomuota psichologijos ekspertė. Veda koučingus, yra apmokymų trenerė, organizuoja paskaitas apie verslą, spalvotyrą, yra Vilniaus dizaino kolegijos dėstytoja. Beje, įdomus faktas, jog Jelena taip pat baigė GRIMO AKADEMIJĄ.
Iš studentų dėstytoja labai tikisi klausimų, įsitraukimo, tad visuomet labai skatina studentų smalsumą.