j

Greta Juozaponytė

Dėstytoja

Vestuvinis makiažo bemakiažo įvaizdis

Grožio srityje Greta atsidūrė visiškai netikėtai. Po mokyklos, draugės įkalbėta – pradėjo mokytis GRIMO AKADEMIJOJE. Tą laikotarpį Greta vadina vienu įsimintiniausių – buvo labai įdomūs mokslai. Pabaigus Akademiją, Greta daug praktikavosi ir dirbo kino aikštelėse, spektakliuose, reklamose, tačiau laikui bėgant labiausiai pradėjo orientuotis į fotosesijas bei privačius klientus.

Dėstytojos makiažo filosofija kalba apie tai, jog svarbiausia pabrėžti kiekvieno žmogaus gražiausius natūralius bruožus. Šalia gražaus makiažo, visuomet reikia nepamiršti tinkamos, profesionalios komunikacijos su klientu. Labai dažnai žmonės nežino, ko jie tikrai norėtų arba kas jiems tinka, todėl labai svarbu per pokalbį ir klausimus, įsiklausymą padėti klientui priimti geriausius grožio ir estetikos sprendimus.

Greta labai tikisi, kad studentai užduos nemažai klausimų… sau patiems. Labai svarbu, kad studentas nuolat suktų galvą, kaip galima dar geriau suteikti savo paslaugas, kaip pagerinti kokybę bei skirtų pakankamai dėmesio ne tik teptukų šokiui, bet ir tinkamui bendravimui su klientu.

PORTFOLIO