Untitled-8

Elena Permogorskaya

Dėstytoja

Grožio makiažai, TV grimas, Stilizacijos, Kūrybiniai įvaizdžiai, Specialieji efektai, Plaukų sušukavimas, Pastižas, Plastinis grimas, Beauty makeup, TV makeup, Period makeup, Creative makeup, SFX makeup, Hair styling, Pastiche, Prosthetics makeup

Prieš daugiau nei dešimtmetį dėstytoja Elena Permogorskaya pati baigė

 GRIMO AKADEMIJĄ ir buvo Eglės Kojalienės (Akademijos įkūrėjos, dėstytojos) studentė.

Pati Elena yra kilusi iš nedidelio miestelio Rusijoje ir atvykusi į Lietuvą, labai atkakliai mokėsi lietuvių kalbos, ieškojo savo profesinio kelio ir vis jautė tą didžiulę meilę darbui su plaukais, vėliau ir su vizažu. Pradėjusi mokytis, ji praktiškai nekalbėjo lietuviškai, ir nors paskaitos vyko lietuvių kalba, dėstytojos talentas neliko nepastebėtas. Jau tuomet ji išsiskyrė savo užsispyrimu, sunkiu darbu bei talentu. Būtent šios savybės jai padėjo tapti savo srities profesionale.

Baigus mokslus, jos kelias vinguriavo tarp teatro užkulisių, reklamų, filmavimo aikštelių, privačių klientų ir įspūdingų projektų. Žinių ir mokslo poreikis visuomet buvo ir iki šiol yra labai stiprus, todėl Elena pabaigė specialiųjų efektų ir plastinio grimo mokslus Anglijoje ir šiuo metu yra bene garsiausia specialiųjų efektų specialistė Lietuvoje, perduodanti savo specifines žinias norintiems mokytis.

Dėstytojai labai svarbu, kad jos studentai suprastų, kodėl reikia vienaip ar kitaip dažyti, kokia yra pati technikų, spalvų logika. Svarbu išmokyti ne šabloninių taisyklių, o perprasti individualaus žmogaus veidą, jo morfologiją, proporcijas ir, tuomet, tinkamai pritaikyti konkrečiam žmogui geriausiai tinkančias priemones ir technikas. Elena paskaitų metu būna susikaupusi ir susikoncentravusi, skiria visą savo dėmesį studentams, atiduoda jiems visas žinias, kurias turi, tačiau nori ir atgalinio ryšio – tikisi, jog studentai stengsis, mokysis, įdės maksimaliai pastangų, darys namų darbus, bus iniciatyvūs ir dėkingi už galimybes, kurias jie gauna.

Dėstytoja, o dabar jau ir GRIMO AKADEMIJOS vadovė, atnaujino mokymo programas ir kaskart ieško geriausių specialistų, temų savo esamiems ir būsimiems studentams. Ji jūsų labai laukia – tobulėkime kartu!