IMG_9936

Eglė Kojalienė

Dėstytoja

Koloristika, Grožio makiažas, TV grimas, Stilizacijos, proporcijos, kosmetologija, Bendravimo su klientu psichologija

Eglė Kojalienė, GRIMO AKADEMIJOS dėstytoja, buvusi vadovė ir Akademijos įkūrėja. Ji – istorinė asmenybė GRIMO AKADEMIJOS gyvenime, nes būtent nuo jai kilusios minties, kuri neleisdavo kartais net užmigti, gimė Akademijos koncepcija. Viskas nutiko tuomet, kai Eglė, lankydamasi Prancūzijoje, pamatė Make Up For Ever akademiją ir pajuto, kad panašios mokymo įstaigos norėtų ir Lietuvoje. Pajuto, kad turi pašaukimą, norą ir aiškią viziją sukurti tokią aplinką, kurioje norėtų ne tik mokyti kitus, bet mielai mokytųsi ir pati.

Prieš atveriantAakademijos duris, Eglė surinko geriausią specialistų komandą tuo metu, kurie mokė apie teatro, kino pasaulį, o pati dėstytoja ir Akademijos vadovė dėstė komercinį makiažą. Dėstytoja visuomet tikėjo savo mokykla ir būtent tai ją motyvavo kurti pažangias, įdomias mokymo programas, kurias baigė ne vienas šiuo metu garsus grožio atstovas ir specialistas.
Ilgus metus dirbusi kosmetologių trenere, Eglė turėjo ir turi daug žinių apie odos sandarą, jos subtilybes, tipus, specifikas, todėl nemažai paskaitų skiriama būtent šioms temoms. Dėstytojai svarbu, kad jos paruošti grimo dailininkai ir vizažistai būtų visapusiškai išprusę, kompetentingi specialistai.
2021 m. pajutusi, kad laikas perduoti Akademijos vairą kūrybiškam, veikliam, patikimam žmogui, Eglė atsisuko į savo ištikimą kolegę ir bendražygę, buvusią savo studentę Eleną Permogorskayą. Tačiau dėstytoja Eglė tikrai nenutols nuo Akademijos ir savo akademinę veiklą tęs kaip dėstytoja, kuri dėstys apie brandžios moters grožio formulę, koloristiką, odos sandarą, higieną, odos priežiūrą, vizažo technikas ir laikmečius. Norite nukeliauti į 20-uosius, 40-uosius, į Rytų pasaulį, ateikite į Akademiją ir Eglė papasakos įdomiausias istorijas apie tai.
Skamba įdomiai? Tokį ir dar didesnį žinių bagažą išsineša baigę mūsų Akademiją studentai.