mano istorija

AUŠRINĖ NESOVAITĖ

         Mūsų pokalbis prasideda nuo prisiminimų apie 12-ą klasę, nes Aušrinė pamena, kad pajuto, jog norėtų mokytis grimo/makiažo paslapčių, kai dailės egzaminui įvairiais ornamentais puošė žmonėms veidus su paprastais dažais. „Tuo metu vizažo kryptis dar nebuvo tokia populiari, ir aš net nežinojau, kad yra būtent tokia specialybė, todėl nusprendžiau rinktis reklamos kūrimo mokslus“, – teigia Aušrinė. Tačiau ir šiam norui atėjo laikas išsipildyti. „Vis stebėdavau Grimo akademijos studentų darbus ir jais žavėdavausi, todėl nusprendusi mokytis grimo paslapčių, pasirinkau būtent šią mokymo įstaigą. Patiko tai, kad akademijoje buvo labai skirtingų dėstytojų, kurių kiekvienas turėjo savitą braižą. Labiausiai mane inspiravo Grimo akademijos vadovė bei dėstytoja Elena Permogorskoya, mane visada žavėjo ir iki šiol žavi darbas kino aikštelėje, taip pat darbas su prostetika, o ši dėstytoja tai puikiai išmano. Be visa to, jos daryti „glam“ makiažai irgi atrodo nerealiai”, – prisimena Aušrinė.

          Taip pat norisi paminėti, kad Grimo akademijoje daug dėmesio skiriama tiek teorijai, tiek ir praktikai. Netgi galima drąsiai teigti, jog praktika užima daug daugiau laiko: studentams suteikiama galimybė prisidėti prie įvairių televizijos projektų, modelių fotosesijų ar kitų renginių, kuriuose jie gali kurti makiažus. „Mano nuomone, kuo daugiau praktikos – tuo greičiau tobulėji. Labiausiai patiko dalyvauti LRT muzikiniuose projektuose ir pamatyti viską iš vidaus. Labiausiai įsiminė, jog kartais praktikose turi daug mažiau laiko grimui ir makiažams, nei įprastai, tad turi iš savęs išspausti maksimumą per itin trumpą laiką, nes tu matai, kad eilėje jau laukia kitas projekto dalyvis! Taip pat išties labai džiugu ir smagu būdavo matyti savo darbus televizijos ekrane, – pasidžiaugia. Pasak Aušrinės, taip pat norisi paminėti, kad labai patiko tai, kad mokymosi procese turėjome visišką kūrybinę laisvę. Reikėdavo ne tik sugalvoti idėją makiažui pagal konkrečią temą, bet kartu sukurti ir visą modelio įvaizdį, į kurį įeidavo: šukuosena, apranga, nuotraukos fonas, modelio pozos.

           „Jei kas mano aplinkoje svajoja mokytis grimo/makiažo paslapčių, visada rekomenduoju rinktis Grimo akademiją. Iki pat dabar atsimenu tą nepakartojamą laiką joje, kurį tikrai su mielu noru kartočiau. Tuos 6 mėnesius buvome lyg šeima, – atsiliepia Aušrinė.

          Aušrinė šiuo metu yra įkūrusi savo grožio studiją „Mėlyna Beauty Station“, Paupio rajone, Vilniuje. Sėkmingai vadovauja savo komandai ir taip pat atlieka makiažo, antakių bei blakstienų priauginimo ir korekcijų paslaugas. „Vis dar turiu norą bei siekį ir toliau tobulėti makiažo ir grimo srityje, sudalyvauti „Body Painting“ konkurse, galbūt pradėti papildomai dirbti kino aikštelėje, žurnalų fotosesijose“ – pasidalina Aušrinė.

        Paklausus, kaip save įsivaizduotų po 5 metų, Aušrinė nusišypso ir drąsiai paatvirauja, kad norėtų būti atsidariusi dar vieną grožio studiją kitame Lietuvos mieste, taip pat svajoja prisidėti atliekant grimą prie „Netflix“ ar kito žymaus užsienio filmo ar serialo. „Grimo akademija tikrai be galo daug prisidėjo prie to, kur esu ir ką veikiu šiandien, tai buvo mano pradžia grožio pasaulyje ir dabar aš drąsiai keliauju pirmyn ir siekiu savo tikslų. Jei norite stipraus pamato, kurio dėka galėtumėte kurti savo ateitį grožio srityje, Grimo akademija tam tinka tobulai“ – pabaigai pataria Aušrinė.