8DCF4684-B276-40E2-862A-E5C8B811686E

Asta Lisevičiūtė

Dėstytoja

Foto makiažas, plaukų sušukavimas

Asta, viena iš tų talentingųjų studenčių, kuri pati tapo dėstytoja ir aktyvia Grimo akademijos benduomenės dalimi. 2017 m. baigė grimo dailininko kursą ir pasinėrė į aktyvų grimerės darbą. Sukaupė didelį žinių bagažą dirbant reklamose, fotosesijose, taip pat išbandė ir kino aikštelę. Dirbo pagrindine grimere tiek filmuose, tiek serialuose. Intensyvūs darbai nesutrukdė įgyti magistro, o šiuo metu ji derina keletą darbų.  Astos nuomone, reikia stengtis augti ir tobulėti kiekvieną dieną ir nenustoti mokytis. Ji daug reikalauja iš savęs ir iš studentų.

Per foto makiažo paskaitas, Asta stengiasi praktiškai aptarti dažniausiai daromas klaidas, dalinasi patarimais ir gudrybėmis, supažindina su retušavimu ir  taip pat padeda suvokti kokia komunikacija yra tinkamiausia tarp vizažisto ir fotografo, kaip dirbti komandoje, jog visi liktų patenkinti. Per plaukų sušukavimo pagrindus stengiasi suteikti visas bazines žinias, jog studentės galėtų būti įvairiapusiškos ir mokėtų paruošti klientes sukuriant pilną įvaizdį. Mokantis darbo su plaukais svarbu suvokti, jog tam, kad įvaldytum šukuosenų meną, būtina praktika. Ir kuo tos praktikos bus daugiau – tuo labiau džiugins rezultatai.

Asta skatina studentus niekada nepasiduoti negatyvioms mintims ir savęs nuvertinimui. Svarbu visose situacijose įžvelgti patirtį ir atrasti užsispyrimo nepasiduoti, tobulėti ir tikėti savimi.

PORTFOLIO