ar

Artūras Numsėdis

Dėstytojas

Komercinis įvaizdis. Grafika makiaže.

Grožio pasauliui Artūras meilę jautė nuo pat vaikystės. Jam įsiminė, koks neįtikėtinas transformacijos procesas vykdavo, kai dažydavosi jo aplinkos moterys. Intuityviai jautė, kaip su patamsinimais, pašviesinimais galima sukurti iliuziją. Kūrybinį poreikį nusprendė išpildyti originaliai – su retušavimo programėle atlikdavo makiažus modeliams. Pajutęs norą profesionaliai mokytis grimo paslapčių, Artūras įstojo į Grimo akademiją. Mokslo metu dėstytojas net nieko nesirašydavo – kiekvieną žodį tarsi sugerdavo į save. Artūras stengiasi nuolat tobulėti, tad mokėsi netgi pas Kim Kardashian visažistą Mario Dedivanovič JAV.

Kai pradėjo dirbti, motyvaciją kurti jautė visada, tačiau būtent klientės labiausiai įkvepia naujiems įvaizdžiams. Artūrui svarbu, kad kiekvienas linkis, brūkštelėjimas ar spalva turėtų prasmę, gilesnę potėkstę. Kadangi dirba su garsiausiom Lietuvos atlikėjom, artistėm, visuomet dalyvauja pilno įvaizdžio kūrime.

Artūras visuomet siekia aukštumų, tad svajonės irgi yra ambicingos – jis norėtų grimuoti Holivudo žvaigždes, bendradarbiauti su dizaineriais Paryžiaus mados savaitėje.

Dėstytojas žino, kad studentams gali būti sudėtinga tiek su juodais laineriais, tiek su raudonom lūpom – skatina nenuleisti rankų, nes tobuli pravedimai yra tik sunkaus darbo vaisius. Lankant jo paskaitas suprasite grafinius sprendimus makiaže, bendrąkontekstą atliekant grimą, kaip aktualu susirasti sau tinkamus darbo įrankius. Artūras pamini, kad makiaže nėra taisyklių ir kad gerasrezultatas yragerokai svarbesnis už procesą – visuomet būtina siekti kokybiškiausio rezultato ir nesiteisinti.
Labai tikisi kūrybiškų studentų idėjų ir išėjimo iš komforto zonos. Nes tik ten, kur nepatogu, galima patobulėti.

PORTFOLIO


image00003


image00004


image00005


image00006


image00007


image00008


image00009


image00010


image00011


image00012


image00013