ana

Ana Šubina

Dėstytojas

Veido tapyba / faceart

Talentą piešti faceart ir bodyart savyje atrado visiškai netikėtai. Gyvendama Norvegijoje, išgirdo prašymą sudalyvauti vaikų šventėje piešiant ant jų kūno bei veido gyvūnėlius bei kitus piešinukus. Ir nors labai savimi dvejojo, rankos drebėjo – pabandė ir suprato, kad ją užkerėjo ši meno forma. Pradėjo domėtis profesionaliais mokslais, pabaigė International Face Painting School, mokėsi pas Olgą Muraševą bei įgijo diplomą. Ana ir toliau kelia kvalifikaciją – ne tik mokosi pas geriausius savo srities specialistus, bet daug praktikuojasi ant žmonių bei balto lapo popieriaus.

Dėstytoja labai mėgsta kamerinę aplinką, kur gali perduoti savo žiniais konkrečiai, aiškiai bei įdėmiai kiekvienam studentui individualiai. Patinka dirbti su privačiais užsakymais, nes galima pajausti kiekvieno žmogaus energetiką. Didžiausią klaidą faceart‘e ir bodyart‘e įvardina netaisyklingas proporcijas, netinkamai laikomus darbo įrankius, todėl mokymų metu daugiausia dėmesio skiria būtent tam.

Ana labai tikisi, kad studentai klausytų, įsiklausytų ir atkartotų veiksmus. Viliasi, jog išmokę technikos, studentai leis savo kūrybai prasiveržti, nes tik po nuolatinių, kantrių bandymų, galės skinti sėkmingus kūrybinius vaisius.

PORTFOLIO