hUntitled-1

Simona Broks

Dėstytoja

Medžiagotyra, saloninis makiažas

Simona, viena iš tų talentingųjų studenčių, kuri vėliau pati tapo dėstytoja. 2018 m. baigė grimo dailininko mokslus ir jau tuomet savo kūrybiniuose darbuose atlikdavo išskirtines technikas, tokias kaip bodyart, faceart. Tokių paskaitų tuo metu dar net nebuvo, todėl visos kūrybinės idėjos kildavo pačios Simonos galvoje ir širdyje. Pabaigus mokslus, ji nusprendė skirti laiką praktikoms – piešė, atliko makiažus, dalyvavo įvairiuose konkursuose. Pajutusi, kad turi pakankamai praktinės patirties ir suvokusi, kad turi daug žinių, kurias nori perduoti kitiems, Simona pradėjo dėstyti GRIMO AKADEMIJOJE.

Pačią Simoną įkvepia iššūkiai – kuo sunkiau, tuo įdomiau. Kuo sunkiau, tuo didesnės pergalės pasiekiamos. Ir visas vizažo ir grimo pasaulis yra tarsi be jokių ribų ir apribojimų – tereikia leisti savo kūrybai lietis ir nedvejoti savimi. 

Pats didžiausias laimėjimas dėstytojai yra pamatyti studentus, kuriems kažkas nesigauna, kurie dvejoja, bijo, ir kurie, išgirdę jos patarimus, pritaikę juos, pasiekia įspūdingą rezultatą. Arba kai klientas, žmogus, kuriam buvo atliktas kūrybinis darbas, pamini, kad tai pranoko bet kokius jo lūkesčius. 

Dėstytoja Simona laisvalaikiu domisi vandens sportu, irklavimu, kovos menais, karate, meditacija. Visoms šioms veikloms reikalingas užsispyrimas, susikaupimas, koncentracija, nesiblaškymas, stipri valia. Būtent šios savybės apibūdina mūsų dėstytoją. 

Simona labai skatina studentus nedvejoti savimi, pasitikėti savo kūryba ir vaizduote. Ir šventai tiki, kad jeigu tai tikrai yra tavo kelias, jeigu tu gyveni šiom idėjom, šiuo darbu, tau privalo pasisekti. Kito varianto tiesiog nėra. 

PORTFOLIO