GRIMO AKADEMIJA

,,40+ ir stilinga” – praktinis seminaras su fotosesija

Birželio 17 - 18 d. Kaune, Liepos 15 - 16 d. Klaipėdoje.

Brandžios moters pokyčiai 50 – 80 – tais metais apgaubti „baimės senti“, nepasitikėjimo savo išvaizda, savivertės mažėjimu. Viskas gali pasikeisti, kai atrandamos savos spalvos, nauji siluetai, nauja šukuosena ir makiažas, nauji odos priežiūros metodai. Atraskite naują „Brandos amžių“ pilną elegancijos, spalvų ir švytinčio grožio.

Šis seminaras padės sužinoti, kaip įdedant kuo mažiau darbo – išgauti maksimalius rezultatus. Aiškinsimės, kaip susikurti individualius drabužių derinius, kokias makiažo priemones verta turėti savo kosmetinėje, norint atrodyt tobulai ir nesugaišti tam daug laiko.

Jei nori išmokti stilingai atrodyti ar pakeisti savo įvaizdį – šis seminaras kaip tik TAU. Turėsite 2 dienas, pilnas naujų žinių ir praktinių potyrių su profesionaliais dėstytojais. Iš šio seminaro išsineši ne tik pilną bagažą žinių, bet gausi ir profesionalias nuotraukas su tobulai sukurtu įvaizdžiu žurnalo viršeliui, kurios papildys tavo darbų portfolio arba padės atsinaujinti savo nuostraukų albumą ir pažvelgt į save kitomis akimis.

Praktinis seminaras skirtas visiems, kas nori geriau pažinti savo brandos pokyčius. Ateik ir išmok meno pažvelgti į brandą kitu kampu. 

PROGRAMA

1 diena Teorija + Demonstracija 

10:00 – 13:00 val. 

Dėstytoja Eglė Kojalienė – Grimo Akademijos dėstytoja, 30 metų patirtis, kuriant klientinį makiažą, dirbant užkulisiuose, TV projektuose, LNDT grimerė su kosmetologės darbo patirtimi.

Tema: Odos sandara ir senėjmo priežąstys. Brandžios odos priežiūros ir makiažo parinkimo principai. Taikomoji koloristika – tinkamos spalvos brandžiame amžiuje. Spalvos gali jauninti. Spalvų terapija, menas pasirinkti teisingas spalvas.

13:00 – 14:00 val. pietų pertrauka.

14:00 – 15.30 val. Lukas Juodis – kostiumo istorijos dėstytojas, fotosesijų stilistas, įvaizdžio fotosesijoms, žurnalams, TV projektams ir filmams kūrėjas.

Tema: Siluetai ir deriniai, keičiantys formas. Kaip teisingai pasirinkti aksesuarus ir rūbų komplektus. Kostiumų kapsulės sudarymas.

15:30 – 16:00 val. Kavos pertraukėlė – individualūs klausimai dėstytojams.

16:00 – 18:00 val. Demonstracija – Įvaizdžio sukūrimas modeliui (Eglė Kojalienė ir Elena Permagorskaya).

2 diena: POKYČIAI + FOTOSESIJA

Praktiką ves Elena Permagorskaya – Grimo akademijos vadovė ir dėstytoja, grimo dailininkė, turinti 12 metų patirtį filmavimo aikštelėse, įvaizdžių kūrybinėms fotosesijoms kūrime, specialiųjų efektų dailininkė.

Karina Leontjeva – viena žymiausių stilisčių Lietuvoje, teatre, kine ir fotostudijų užkulisiuose, 25 metai kūrybos su Juozu Statkevičiumi ir Sandra Straukaite, kūrybiniai darbai su žymiausiais šalies režisieriais.

Dalyviams bus sukuriamas toks įvaizdis, jog modelis per fotosesiją atrodytų kaip iš žurnalo viršelio. Visą tai padės įgyvendinti Grimo akademijos komanda. Fotografė Viktorija Cesevičiūtė. Kiekviena dalyvė gaus po 5 retušuotas nuotraukas.

BRĘSTI NESENSTANT pagrindinė mūsų seminaro tema ir šią užduotį mes įgyvendinsim kartu su GRIMO AKADEMIJA.

Pilno praktinio seminaro kaina – 350 eur.

Dalyvavimas tik teorinėje dalyje – 190 eur.

Dalyvavimas tik antroje dienoje (pokyčiai + fotosesija) – 300 Eur.

Galimas mokėjimas dalimis.